רח’ תנובה 59 אזור תעשיה באר טוביה |  שי : 054-5242868    | מ.א. אלקובי מוריס בע"מ  


על החברה

החברה החלה את דרכה כעסק עצמאי קטן בשנת 2002 ע"י אלקובי מוריס, ובשנת 2008 הוכרזה החברה כחברה בע"מ. עיקר עיסוק החברה הינו קנייה ומכירה של ציוד משומש ושיפוצו, בניית קווי יצור בתעשיית המזון, התרופות, הקוסמטיקה, והביוכימיה. בנוסף מתמחה החברה במתן ייעוץ טכני בנושא פסי ייצור למגוון תעשיות ומפעלים ברחבי הארץ ובעולם.

מוריס אלקובי עוסק למעלה מעשרים שנים בתחום התעשייה במגוון רחב של תפקידים. את הכשרתו הראשונית קיבל במסגרת בית הספר של אורמת טורבינות ולאחר מכן השתלב בתעשיית המזון במסגרת מפעלים שונים כגון: פרדס מוצרי הדר ואחרים. מוריס נחשף לתחום המיכון התעשייתי ועסק בתכנון והקמה במהלך עשר השנים האחרונות כשכיר ועם הזמן כעצמאי. מוריס מנהל עסק אשר רואה את טובת הלקוח ועל כן מתאים את הציוד המוצע בצורה המיטבית ביותר. מרבית מלקוחותיו הינם לקוחות חוזרים וזאת בעיקר בעקבות הטיפול האישי, המסור והליווי במהלך הביצוע של כל פרויקט. וותק ומוניטין של למעלה מעשרים שנים, מקצועיות, תודעת השירות, אמינות ולויאליות הם המציבים את חברת מ.א אלקובי מוריס כספקית ציוד לתעשייה המובילה בתחומה.


חברתי דואגת להתאים את המוצר עם כל ההתאמות הנדרשות, על פי צורכי הלקוח ונותנת מענה הולם ומקצועי לכל בעיה או תקלה. אנו גם מעניקים שירות ותמיכה, התקנה ותחזוקה שוטפת של הציוד המשווק על ידינו בכדי להביא את לקוחותינו לביצועים הטובים ביותר, תוך כדי הקפדה על איכות גבוהה. בזכות הידע הרב, הניסיון והמקצועיות שנרכשו במהלך השנים, רמת השירות והתמיכה מוצבת היום חברתי כספקית ציוד משומש מובילה בתחומה. הנכם מוזמנים לבקר ולהתרשם ממבחר הציוד שבמחסן החברה הממוקם באזור התעשייה באר טוביה, רחוב תנובה 59.

בניית אתרים - טואול